fmcmedia | o fmc media
15886
page,page-id-15886,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

o fmc media

title-header
MY WIEMY JAK I MAMY CZYM

istniejemy od 2011 roku, ale nasze korzenie – i oczywiście idące za tym doświadczenie – sięgają lat 90-tych XX wieku. zajmujemy się kompleksową obsługą techniczną i transmisją na żywo festiwali, koncertów, imprez sportowych oraz szeroko rozumianą produkcją filmową i telewizyjną.

dysponujemy pełnym zapleczem technicznym, które jest niezbędne do realizacji transmisji i nagrań telewizyjnych, m.in. wóz transmisyjny z możliwością pracy kamer w standardzie HD lub SD, specjalistyczny sprzęt zdjęciowy (mini kamery, zdalnie sterowane głowice, ramię kamerowe, jazdy i wózki filmowe) pomagające w atrakcyjny i nowoczesny sposób przybliżyć widza do artysty, tak by w pełni móc uczestniczyć w atmosferze koncertu.

zespół realizacyjny tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży telewizyjnej, co zdecydowanie wpływa na wysoki poziom produkcji.
zapewniamy klientom duży komfort pracy, a profesjonalna i doświadczona ekipa realizacyjna jest gwarantem sukcesu…

57

projektów

100

filmów

722

minuty

61450

płyt